Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Szeroki wybór perełek w płynie

Decoupage jest techniką znaną od dawna - jest ona kojarzona przede wszystkim ze zdobieniem  przedmiotów wykonanych z ceramiki, drewna, szkła, plastiku, a nawet metalu. Decoupage sprawdzi się w wielu przypadkach, ponieważ jest to technika, która daje możliwość zdobienia zarówno niewielkich, jak i dużych powierzchni. Polega ona przede wszystkim na naklejaniu niewielkich kawałków papieru na  powierzchnię, a następnie lakierowaniu. Po zakończeniu, powstałe wzory powinny wyglądać jakby były nadrukowane na wybranym przedmiocie. Aby rozpocząć swoją przygodę z techniką decoupage należy zaopatrzyć się w kilka akcesoriów, takich jak perełki w płynie, które odnajdą się także podczas zdobienia kartek, zaproszeń i nie tylko.

Zastosowanie perełek

Perełki w płynie cechują się mnogością zastosowań, co oznacza, że można wykorzystywać je na wielu różnych powierzchniach. Dają możliwość tworzenia ciekawych i przyciągających spojrzenia dekoracji, a wszystko to za niewielkie pieniądze. Perełki te nie wymagają posiadania szczególnych umiejętności, ponieważ bez większego problemu można tworzyć za ich pomocą wypukłe, trójwymiarowe kropki (perełki) o wielu różnych rozmiarach. Perełki te zostały umieszczone w niewielkich buteleczkach wyposażonych w precyzyjne i wygodne w stosowaniu aplikatory. Są one w stanie stworzyć wspaniały efekt, który jednocześnie będzie bardzo trwały.

Warto także podkreślić, że perełki w płynie, po wyschnięciu, zachowują swój pierwotny kształt, co jest niezwykle istotne. Podczas ich stosowania nie należy energicznie potrząsać opakowaniem, ponieważ w taki sposób może dojść do powstawania pęcherzyków powietrza, których należy unikać. Perełki dają możliwość tworzenia różnego rodzaju, błyszczących dekoracji. Kropla formuje się w niewielki półkoralik i jest całkowicie płaska w miejscu, w którym łączy się z powierzchnią. Jest ona w stanie wyschnąć na ubraniu już po 24 godzinach od momentu aplikacji.

Perełki są bardzo często wykorzystywane podczas zdobienia pręcików, dzięki czemu uważane są za idealne środki do kwiatów. Dzięki szerokiej gamie kolorystycznej każda osoba z pewnością znajdzie coś dla siebie. W naszym asortymencie znajdują się perełki w kolorze kawowym, czerwonym, czarnym, diamentowym, czekoladowym, lawendowym, srebrnym i nie tylko.

Waluty

Infolinia:                                 Instagram:        Facebook:

22 884 80 83                

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl