Opcje przeglądania

Farby Akrylowe Renesans

Czym są farby akrylowe?

Malarstwo akrylowe jest stosunkowo młodą dziedziną sztuki. Farby akrylowe początkowo pojawiły się w Stanach zjednoczonych w latach 50 XX wieku i bardzo szybko zyskały na popularności. Dziś uważa się, że malarstwo akrylowe stało się alternatywą dla malarstwa olejnego, jak również akwareli. Dzięki swojej charakterystycznej, kremowej konsystencji akrylami można malować jak farbami temperowymi, czy też olejnymi. Natomiast po rozcieńczeniu z wodą możemy uzyskać efekt akwareli.

Farba Akrylowa A'KRYL 100 ml 12 Ugier Żółty Farba Akrylowa A'KRYL 100 ml 12 Ugier Żółty
Producent: Renesans
Ochra Żółta
Cena: 16,50 zł
szt.
zobacz więcej
Farba Akrylowa A'KRYL 100 ml 21 Ultramaryna Farba Akrylowa A'KRYL 100 ml 21 Ultramaryna
Producent: Renesans
Ultramaryna
Cena: 16,50 zł
szt.
zobacz więcej

Kilka słów o farbach renesans

W naszej ofercie znajdują się wyłącznie najlepsze farby renesans, które cieszą się dużą popularnością.

Farby akrylowe renesans tworzone są z wykorzystywaniem wody oraz żywicy akrylowej, dzięki czemu są one nietoksyczne i mogą używać ich nawet dzieci. Co więcej, farby te bardzo szybko schną (szacuje się, że czas ten nie przekracza 15 minut) i bez obaw można wykorzystywać je także do malowania tkanin, kamienia, plastiku, drewna, gipsu, a nawet metalu i szkła. To właśnie między innymi dlatego farby renesans znalazły szerokie zastosowanie w wielu różnych technikach hobbystycznych, takich jak decoupage.

Z całą pewnością malarstwo akrylowe jest jedną z najczęściej stosowanych technik. Niestety, coraz trudniej trafić na dobre farby, które dają możliwość swobodnej i przyjemnej pracy. Chcąc sprostać wymaganiom wszystkich osób odwiedzających nasz internetowy sklep, stworzyliśmy specjalną ofertę farb akrylowych, które dedykowane są najbardziej wymagającym klientom. Gładka konsystencja, świetlistość, trwałe kolory oraz najwyższej jakości pigmenty, to cechy nierozłączne, które towarzyszom farbom znajdującym się w naszej ofercie.

Warto również wiedzieć, że dużą różnicą między farbami olejnymi i akrylowymi jest czas schnięcia. Farby olejne potrzebują bowiem więcej czasu na całkowicie wyschnięcie. Natomiast farby akrylowe schną bardzo szybko i czas ten nie przekracza kilku lub też kilkunastu minut. Nie dają więc możliwość pracy z farbą znajdującą się już na obrazie. Oczywiście każda z tych farb ma swoje plusy i minusy, dlatego też przed ich zakupem warto dokładnie rozważyć wszelkie za i przeciw.

Waluty

Infolinia:                                 Instagram:        Facebook:

22 884 80 83                

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl