Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do

Ciekawe ozdoby z oponek styropianowych

Każdy, kto choć raz zajmował się własnoręcznym tworzeniem ozdób z pewnością wie, ile satysfakcji może przynieść takie zajęcie. Jest to hobby niezwykle rozwijające, zajmujące oraz pochłaniające, dlatego też coraz więcej osób się nim interesuje. Aby jednak móc rozpocząć swoją przygodę z tworzeniem oryginalnych ozdób, należy zaopatrzyć się w niezbędne do tego materiały. Mowa tu nie tylko o pisakach, czy też farbach, ale i o produktach takich jak oponki styropianowe, które nabyć można za pośrednictwem niniejszej strony. Sprawdzą się one podczas wielu okazji i mogą stać się doskonałą ozdobą świątecznych stołów lecz nie tylko.

Oponka Styropianowa 10 cm Oponka Styropianowa 10 cm
Producent: Brak
Cena: 2,25 zł
szt.
zobacz więcej
Oponka Styropianowa 13 cm Oponka Styropianowa 13 cm
Producent: Brak
Cena: 2,75 zł
szt.
zobacz więcej
Oponka Styropianowa 16 cm Oponka Styropianowa 16 cm
Producent: Brak
Cena: 3,95 zł
szt.
zobacz więcej
Oponka Styropianowa 20 cm Oponka Styropianowa 20 cm
Producent: Brak
Cena: 6,50 zł
szt.
zobacz więcej
Oponka Styropianowa 26,5 cm Oponka Styropianowa 26,5 cm
Producent: Brak
Cena: 5,95 zł
szt.
zobacz więcej
Oponka Styropianowa 30 cm Oponka Styropianowa 30 cm
Producent: Brak
Cena: 7,85 zł
szt.
zobacz więcej
Oponka Styropianowa 31,5 cm Oponka Styropianowa 31,5 cm
Producent: Brak
Cena: 7,50 zł
szt.
zobacz więcej
Oponka Styropianowa 7 cm Oponka Styropianowa 7 cm
Producent: Brak
Cena: 1,95 zł
szt.
zobacz więcej

Szerokie zastosowanie oponek ze styropianu

Nasza oferta oponek styropianowych jest niezwykle szeroka, co oznacza, że klienci mają możliwość wyboru między oponkami o różnych wymiarach (7, 10, 13, 15, 30, a nawet 40 centymetrów), które różnią się od siebie grubością. Znajdziesz tu także praktyczne pudełko ze styropianu w kształcie serca, które można ozdobić oraz podarować najbliższej osobie na urodziny, imieniny, święta, czy też po prostu - bez okazji. Warto zaznaczyć, że wszystkie tego typu produkty wykonane zostały z wysokiej klasy styropianu, który wyróżnia się gładkością. Dzięki temu ozdabianie oponek jest bardzo przyjemne i przynosi oczekiwane rezultaty.

Warto również wiedzieć, że wszystkie nasze oponki styropianowe wyprodukowane zostały na terenie Polski. Dzięki temu możemy zagwarantować, że będą one nie tylko gładkie, ale i odpowiednio twarde, co w przypadku tego typu produktów jest kwestią bardzo istotną. Oponki te doskonale nadają się do zdobienia kolorowymi wstążkami, malowania, jak również do techniki, jaką jest decoupage. Możliwości związane z ich ozdabianiem są ogromne, a jedynym ograniczeniem może być nasza wyobraźnia.

Oponki styropianowe to produkty niedrogie, co oznacza, że nabyć je można już za kilka złotych, dzięki czemu na ich zakup może pozwolić sobie każda osoba zainteresowana. Niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z ręcznym ozdabianiem przedmiotów, czy też zajmujesz się tym od lat, oponki z pewnością dostarczą wielu możliwości tworzenia niebanalnych i estetycznych rozwiązań, rozwijających kreatywność i przynoszących wiele rozrywki.

Waluty

Infolinia:                                 Instagram:        Facebook:

22 884 80 83                

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl