Kredki akwarelowe - dla dzieci i dla dorosłych

Myśląc o kredkach z pewnością w pierwszej kolejności widzimy rozbawione dzieci pochylone nad serią różnorodnych obrazków do pokolorowania. To zrozumiałe. Wielu jednak dorosłych na co dzień, zarówno zawodowo, jak i amatorsko również z przyjemnością maluje tworząc różnorodne dzieła, a kredki akwarelowe są idealnym narzędziem, które pomaga odzwierciedlić nasze emocje i oddać się procesowi twórczemu.

 

W naszej ofercie znajdują się więc propozycje i dla tych małych i dla tych większych. Kredka wielokolorowa, klasyczne kredki w pudełkach, czy profesjonalne kredki artystyczne,  z których korzystają osoby zajmujące się kolorowaniem na poważnie.

Kredki Edding Dance 12 kolorów Kredki Edding Dance 12 kolorów
Producent: 0
Cena: 9,99 zł
szt.
zobacz więcej
Kredki Progresso 24 kolory  KOH-I-NOOR Kredki Progresso 24 kolory KOH-I-NOOR
Producent: KOH-I-NOOR
kaseta metalowa
Cena: 47,50 zł
szt.
zobacz więcej
Kredki Progresso Aquarell 24k KOH-I-NOOR kas.metal Kredki Progresso Aquarell 24k KOH-I-NOOR kas.metal
Producent: KOH-I-NOOR
kaseta metalowa
Cena: 116,50 zł
szt.
zobacz więcej

Kredki akwarelowe - jakie wybrać?

Trudno jest jednoznacznie powiedzieć, które kredki akwarelowe dostępne w naszej palecie produktów okażą się być najlepsze, bowiem każdy z naszych Klientów ma inne wymagania oraz inne oczekiwania. Każdy produkt ma z pewnością swojego też odbiorcę. Dla hobbystycznych artystów polecamy klasyczne kredki w ilości dwunastu sztuk, które wyróżniają się korzystną ceną. Jeśli mowa o bardziej profesjonalnym podejściu i zakupie kredek z tzw. wyższej półki, wówczas można zwrócić uwagę na większą paletę kolorów dostępną w metalowych pudełkach, taką jak np. zestaw artystyczny Gioconda.

Jaka jest cena kredek akwarelowych?

Przeglądając naszą ofertę zauważyć można pewne rozbieżności cenowe. Związane jest to z wieloma czynnikami. Jest to zależne między innymi od producenta, od ilości kredek w opakowaniu, a w końcu od ich jakości. W przypadku dzieci można postawić na kredki w tych najniższych ramach cenowych, bowiem nie potrzebują one jeszcze nadzwyczaj profesjonalnych narzędzi, w przypadku zaś dorosłych zajmujących się tworzeniem profesjonalnych prac warto wybrać zestawy artystyczne. Każdy zestaw kredek zawiera swój opis dzięki czemu wiadomo, czego możemy się spodziewać po danym zakupie.

Nowości
Waluty

Infolinia:                                 Instagram:        Facebook:

22 884 80 83                

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl