Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Kredki akwarelowe - dla dzieci i dla dorosłych

Myśląc o kredkach z pewnością w pierwszej kolejności widzimy rozbawione dzieci pochylone nad serią różnorodnych obrazków do pokolorowania. To zrozumiałe. Wielu jednak dorosłych na co dzień, zarówno zawodowo, jak i amatorsko również z przyjemnością maluje tworząc różnorodne dzieła, a kredki akwarelowe są idealnym narzędziem, które pomaga odzwierciedlić nasze emocje i oddać się procesowi twórczemu.

 

W naszej ofercie znajdują się więc propozycje i dla tych małych i dla tych większych. Kredka wielokolorowa, klasyczne kredki w pudełkach, czy profesjonalne kredki artystyczne,  z których korzystają osoby zajmujące się kolorowaniem na poważnie.

Kredka Progresso srebrna KOH-I-NOOR

Kredka Progresso srebrna KOH-I-NOOR
Kredka Progresso srebrna KOH-I-NOOR

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 4,50 zł
szt.

Kredka Progresso złota KOH-I-NOOR

Kredka Progresso złota KOH-I-NOOR
Kredka Progresso złota KOH-I-NOOR

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 8,20 zł
szt.

Kredki akwarelowe - jakie wybrać?

Trudno jest jednoznacznie powiedzieć, które kredki akwarelowe dostępne w naszej palecie produktów okażą się być najlepsze, bowiem każdy z naszych Klientów ma inne wymagania oraz inne oczekiwania. Każdy produkt ma z pewnością swojego też odbiorcę. Dla hobbystycznych artystów polecamy klasyczne kredki w ilości dwunastu sztuk, które wyróżniają się korzystną ceną. Jeśli mowa o bardziej profesjonalnym podejściu i zakupie kredek z tzw. wyższej półki, wówczas można zwrócić uwagę na większą paletę kolorów dostępną w metalowych pudełkach, taką jak np. zestaw artystyczny Gioconda.

Jaka jest cena kredek akwarelowych?

Przeglądając naszą ofertę zauważyć można pewne rozbieżności cenowe. Związane jest to z wieloma czynnikami. Jest to zależne między innymi od producenta, od ilości kredek w opakowaniu, a w końcu od ich jakości. W przypadku dzieci można postawić na kredki w tych najniższych ramach cenowych, bowiem nie potrzebują one jeszcze nadzwyczaj profesjonalnych narzędzi, w przypadku zaś dorosłych zajmujących się tworzeniem profesjonalnych prac warto wybrać zestawy artystyczne. Każdy zestaw kredek zawiera swój opis dzięki czemu wiadomo, czego możemy się spodziewać po danym zakupie.

Waluty

Infolinia:                                 Instagram:        Facebook:

22 884 80 83                

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl