Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do

Druciki florystyczne, czyli jak powstają sztuczne kwiaty?

Sztuczne kwiaty cieszą się niezwykle dużą popularnością. Coraz częściej można spotkać je w naszych domach, ale również w wielu gabinetach i biurach, gdzie pełnią funkcję ozdobną. Ich popularność związana jest przede wszystkim z trwałością i brakiem potrzeby ciągłego pielęgnowania oraz podlewania. Tworzenie sztucznych kwiatów dla wielu osób jest prawdziwą pasją. Wystarczą odpowiednie druciki florystyczne, łodygi z liśćmi i kwiaty, by z kilku elementów móc stworzyć niezwykle efektowne bukiety i wiązanki.

Wybór drutów florystycznych na własne potrzeby

Oferta naszego obejmuje jeden z tych właśnie elementów, a dokładniej druty, które stanowią niejako podstawę tego by móc stworzyć sztuczny kwiat, a z jego udziałem już konkretną kompozycję. Polecamy szeroki wybór produktów dostępnych w różnych kolorach, długościach i grubościach.

Każda osoba zajmująca się tworzeniem kwiatów wie, jak ważną rolę odgrywają odpowiednio dobrane druty florystyczne. Choć ich nie widać stanowią one bazę całości kompozycji i od nich w dużej mierze zależy solidność, wytrzymałość i stosowna konstrukcja bazowa. Przeglądając wachlarz naszych produktów znajdziesz wszelkie możliwe druciki zarówno na patyku, jak również i na szpulce, w wielu ciekawych kolorach, wyrobowe, karbowane, aluminiowe. W zależności od potrzeb sprzedajemy je w różnych długościach odpowiadających ich wadze. Można bowiem kupić na własny użytek 50 gr szpulkę, ale można także zdecydować na kilogramowy zwój drutu, szczególnie przydatny w kwiaciarniach i galeriach florystycznych.

Gdzie możemy kupić drut florystyczny?

Jeśli zastanawiasz się, gdzie można kupić dobrej jakości druty florystyczne w pełnej gamie kolorów i grubości to bez wątpienia nasz sklep MyDecor będzie odpowiednim do tego miejscem. Jesteśmy przekonani o tym, że nasza oferta okaże się być na tyle interesująca, że zakupy z nami staną się po prostu czystą przyjemnością.

Waluty

Infolinia:                                 Instagram:        Facebook:

22 884 80 83                

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl