Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do

Czym są promarkery?

Dostępne w naszej ofercie promarkery są rodzajem markerów alkoholowych, które wykorzystywane są przede wszystkim przez ilustratorów, lecz nie tylko. Rodzaj tuszu, jakim się charakteryzują, daje możliwość ładnego oraz łatwego mieszania kolorów, tworzenia gradientów przejść kolorystycznych. Znaczna część technik kolorowania tego typu markerami polega na nakładaniu na siebie kilku warstw, które doskonale się ze sobą łączą. Daje to możliwość bardzo szybkiego kolorowania rysunków, co jest bardzo wygodne. Wszystkie osoby poszukujące tego typu produktów zapraszamy do dokładnego zapoznania się z naszym asortymentem.

Promarker Winsor&Newton Canary Y367 Promarker Winsor&Newton Canary Y367
Producent: 0
Cena: 9,99 zł
szt.
zobacz więcej
Promarker Winsor&Newton Ice Grey 2 IG2 Promarker Winsor&Newton Ice Grey 2 IG2
Producent: 0
Cena: 9,99 zł
szt.
zobacz więcej
Promarker Winsor&Newton Ice Grey 3 IG3 Promarker Winsor&Newton Ice Grey 3 IG3
Producent: 0
Cena: 9,99 zł
szt.
zobacz więcej
Promarker Winsor&Newton Ivory Y418 Promarker Winsor&Newton Ivory Y418
Producent: 0
Cena: 9,99 zł
szt.
zobacz więcej
Promarker Winsor&Newton Mustard O948 Promarker Winsor&Newton Mustard O948
Producent: 0
Cena: 9,99 zł
szt.
zobacz więcej
Promarker Winsor&Newton Primrose Y919 Promarker Winsor&Newton Primrose Y919
Producent: 0
Cena: 9,99 zł
szt.
zobacz więcej
Promarker Winsor&Newton Pumpkin O467 Promarker Winsor&Newton Pumpkin O467
Producent: 0
Cena: 9,99 zł
szt.
zobacz więcej
Promarker Winsor&Newton Slate V715 Promarker Winsor&Newton Slate V715
Producent: 0
Cena: 9,99 zł
szt.
zobacz więcej
Promarker Winsor&Newton Spice O346 Promarker Winsor&Newton Spice O346
Producent: 0
Cena: 9,99 zł
szt.
zobacz więcej

Czym charakteryzują się promarkery?

Przede wszystkim mają one bardzo żywe i intensywne kolory, choć oczywiście znajdą się też tutaj odcienie pastelowe, czy też nieco bardziej przygaszone barwy. Co równie istotne, markery te posiadają tradycyjną końcówkę podobną do tej, która znajduje się w tradycyjnych pisakach, jednak z drugiej strony wyposażone zostały też w drugą - szeroką i płasko ściętą. Na samym początku przygody z promarkerami warto wybrać 2-3 kolory, które wystarczą, by stworzyć ciekawy i oryginalny rysunek i jednocześnie pozwolą na oswojenie się z taką właśnie techniką rysowania. Co równie istotne, markerowe rysunki mogą wyglądać dobrze również bez mieszania kolorów, czy też zaawansowanego cieniowania.

Promarkery oferują dwie końcówki - grubą oraz cienką, a każda z nich jest dość sztywna. Końcówka cienka daje możliwość uzyskania jednej grubości śladu. Jest ona precyzyjna, a ślad przed nią wykonany ma identyczny kształt niezależnie od kąta pisania. Natomiast końcówka gruba ma nieco szerszy wachlarz możliwości, ponieważ to właśnie dzięki niej można uzyskać aż cztery ślady - wykorzystując całą długość grubej końcówki lub też wyłącznie jej czubek. W praktyce oznacza to, że w zależności od kierunku, w jakim rysujemy, marker będzie miał inny kąt nachylenia.

W naszej ofercie znaleźć można promarkery w wielu różnych kolorach, dzięki czemu jest w czym wybierać. Oferujemy Tobie markery zielone, żółte, niebieskie, pomarańczowe, różowe, jak również te w odcieniach pastelowych. Gwarantujemy najwyższą jakość produktu oraz atrakcyjne ceny. Zapraszamy do zakupów wszystkie osoby zainteresowane.

Waluty

Infolinia:                                 Instagram:        Facebook:

22 884 80 83                

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl